Vasárnapi olvasmányok: Sir 27,5-8 Zsolt 91 1Kor 15,54-58 Lk 6,39-45
A szív bőségéből beszél a száj.
A Szentmise 10:00-kor kezdődik! Gyertek énekelni, zenélni!
Próba: Vasárnap reggel 8:00 !!
| Bevonulás: | X29 – Jöjj, hívunk jöjj, Szentlélek |
| Uram irgalmazz: | K159 – Uram irgalmazz (Mise IV) |
| Dicsőség: | K211 – Tied a dicsőség |
| Olvasmányközi: | X31 – Legyen béke a szívemben |
| Allelujára: | K24 – Alleluja (Krisztus az Úr) |
| Felajánlás: | K170 – Szeretem örökké |
| Szent vagy: | PL14 – Szent vagy |
| Isten Báránya: | K302D – Isten báránya |
| Áldozás-1 | X09 – Erőt adsz minden helyzetben |
| Áldozás-2 | X27 – Te vagy a fény |
| Áldozás-3: | K16 – Áldalak jó Uram |
| Kivonulás-1: | K39B – Indulj és menj |
| Kivonulás-2: | |
| Tartalék-1: | |
| Tartalék-2: |
|
| Összeállította: Lorx Andris és Dóri |
Szentmise - 2025.03.02
Description:
Registration opens at 20-02-2025 10:49
Registration closes at 02-03-2025 09:49
Registered Users:
- NAndras (Ott leszek!)
- Dori (Ott leszünk)
- David (Ott leszek)
- Placi (Ott leszünk!)
- matedoor (Betegség miatt nem leszek)
- NZsofi ((Jövök!))
Registration is currently closed.